| lya18 a întrebat:

cineva care stie lb maghiara. va rog sa va uitati peste ceva. sa mi traduceti si mie mai exact ce vreau sa stiu despre acest produs : cand se ia, de cate ori, daca se ia pe stomacul gol sau nu?

http://www.egeszsegbolt.hu/......90-db.html

Funda :)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Safire17 a răspuns:

- Ajuta la intarirea parului
- Contribuie la păr mai gros, mai luminos şi mai sănătos

- Ajutor de reinnoire a pielii
- Contribuie la flexibilitatea de piele si catifea

- Ajuta la intarirea unghiilor şi o creştere sănătoasă a lor
- Reduce formarea de pete albe

dozare
1-1 capsule dimineaţa şi seara cu o multime de lichid în fiecare zi. În cursul de trei luni recomandate.

Biovanne Plus capsule +, următoarele ingrediente active:

Extracte naturale de plante
Primrose Oil 200 mg seara **
Seminte de struguri extract 50 mg **

vitamine
Vitamina A 800 mcg (100% *)
Vitamina B1 1,1 mg (100% *)
Vitamina B2 1,4 mg (100% *)
1, 4 mg vitamina B6 (100% *)
Vitamina B12 2.5 mcg (100% *)
Vitamina C 80 mg (100% *)
12 mg vitamina E (100% *)
Niacina (vitamina B3) 16 mg (100% *)
Biotina (vitamina H) 150 mcg (300% *)

minerale
Zinc 10 mg (100% *)
Iod 150 mcg (100% *)

Drojdie (140 mg **)

ADR * = aportul zilnic recomandat
** ADR nu este stabilită

Sper ca te'am ajutat!

3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Buna! Foloseste optiunea "translate" de pe Google.

| Reka_Molnar_1992 a răspuns:

Lya18 in Romania ai cumparat aceste capsule? Si daca te rog frumos nu imi spui unde in ce farmacie? Pentru ca si eu caut de o vreme dar nu am gasit.

| lya18 explică (pentru Reka_Molnar_1992):

Buna.scuze pentru intarziere in a-ti raspunde.
Eu am nu am gasit Biovanne in farmaciile din zona mea, nici pe internet. Le-am procurat din Ungaria de la o farmacie de acolo. Dar s-ar putea ca acum sa se gaseasca in farmaciile din Tg.Mures.