| jonnnyyy a întrebat:

cum credeti ca pot scapa de roseata de pe fata.Eu acum sunt tot timpul rosi pe obraji, si cand beau ceva si ma ametesc ma inrosec si mai tare, sau cand discut cu o fata fata in fata... vreau sa am tenul mai alb sa nu fiu asa roscovan.astept raspunsurile voastre si va multumesc. ceva medicamente sau o crema.nu conteaza dar sa ma ajutati

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| lovelygirl_9035 a răspuns:

Buna! Si mie mi s-a intamplat asta si eu am folosit o crema. o cumperi de la farmacie si se numeste APIDERMIN LUX. La mine a functionat sper sa mearga si la tine. daca merge imi dai o fundita?laughing