| Deea_4962 a întrebat:

Cum se foloseste tinctura de marar pentru cresterea sanilor? Cat costa? poate avea efecte negative daca eu am 16 ani? ce altceva mai bun stiti pentru cresterea sanilor.Nu vreau sa fiu perfecta, vreau sa fiu aceptabila.Macar cu 5 cm daca m-ar ajutasad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
19 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cresterea lor e determinata genetic! Mai bine cauta in librarii cartea de la editura Teora, cu exercitii pentru tonifierea sanilor! fermitatea lor e mai de apreciat decat marimea, care poate duce si la vergeturi inestetice! Success!

| ellene a răspuns:

Eu am incercat tinctura de marar si nu a dat rezultate fabuloase. Oricum, ai 16 ani iar corpul tau inca se mai dezvolta... cel putin sanii mai cresc. Mai asteapta, nu cred ca e bine sa iti iei tinctura. In orice caz, daca te hotarasti, gasesti la naturiste, e in jur de 7 lei, si se bea de 3 ori pe zi...cateva picaturi. Citeste prospectul, s-ar putea sa mentioneze varsta minima 18 ani; nu mai retin exact.

| Brigitta a răspuns:

Mai bine discuti cu medicul de familie sa te trimita la un endocrinolog. Poate nu te-ai dezvoltat din cauza hormonilor. Oricum esti inca in crestere.
Daca totusi nu vrei sa faci asa atunci du-te la o farmacie si intreaba acolo. Sunt tot felul de produse pe piata.

| Irina a răspuns:

De la tinctura de marar pot aparea chisturi la ovare, deci mai bine ii lasi sa se dezvolte de la sine.

| DrageanElena a răspuns:

Mai bine fa-ti niste placinte cu marar(bagi putin mai mult)...am auzit ca e bun si e si sanatos.numai sa nu mananci in exces.eu mai stiu ca e bine sa mananci seara cate o banana si o cana cu lapte...eu am incercat si pot sa zic ca le am destul de bune... dar nu pot garanta ca e de la banane si lapte poate asa mi-ar fi crescut oricum.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un sfat pentru tine. Eu acum fac tratamentul cu tinctura de marar si cu o crema pentru cresterea sanilor numita perfecta extra slim. Acest tratament m-a ajutat foarte mult. Il fac cam de o 2 sapamani. Mi-a dat elasticitate pielii, fermitate si volum. Nu mi-au aparut nici o vergetura sau alte efecte adverse. Am vorbit cu mai multi medici si acestia mi-au spus ca tinctura de marar nu are efecte adverse ba chiar ajuta la infrumusetare, hirsutism, amenoree si la sterilitate. Sincer e bun tratamentul. Iar cineva zicea ca provoaca vergeturi si celulita. Nu! Vergeturile nu apar decat daca sanii cresc rapid. Insa cu acest tratament nu ai o crestere rapida ci una treptata. Observi ca ti-au crescut sanii abia dupa 2 saptamani pentru ca acestia cresc incet, iar celulita apare din excesul de grasimi si alimente dulci si din panificatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma si eu am aceeasi problema si nu stiu ce sa fac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miki! despre cresterea sanilor! eu am vorbit cu doctorul endrocrinolog, mi-a zis sa iau timp de 3 luni tictura de marar de 3 ori pe zi, pun o lingurita mica cu tictura, se dizolva intr-o 100g apa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt in spania si vreau sa stiu cum se face cu marar si cu mai ce, sau doar marar sinplu va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai doar 16 ani! asteapta cresterea sanilor se opresc doar dupa 25 ani deci nu dispera, eu am 36ani si eu ar trebui sa disper am si eu sani mic adica 75cm la bustptr analtime de 155cm, nu te supara trebuie sa ai rabdare si grija de ei, eventual poti sa ti masezi cu uleiuri pentru sani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Es pune o lingurita de tinctura de marar antr-un pahar de 100 ml se bea cu apa de 3 ori, pe zi pana se termina tinctura, se face o pauza de o saptamana, si apoi oiei de la capat, se simte ceva zvagnituri la sani dar mie o sa-mi creasca mai greu, pentru. ca sunt genetic, am er h negativ sisani imi sunt cat ai cuprind cu pumni am 40 de ani si tot mai sper ca voi obtine rezultate, tinctura se gaseste la oricare plafar si costa 7 lei succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow.deci mai sunt oameni cu astfel de probleme.si eu am sanii mici si avem aceeasi varsta.sunt disperata de acest aspect... e un mare minus si am sa o rog pe mama sa imi ia tinctura de marar.deci ia de 3 ori pe zi cum zic fetele si poate imi zici rezultatele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waii am citit pe aici si am obs ca toate fetele spun ca se ia numai o lingurita de tinctura si se dizolva in 100ml de apa eu luam numai o data pe zi dar in 100 ml de apa bagam 3 linguri.eu chiar am obs cresterea nu stiu daca e doar in mintea mea insa la aprox o ora dupa ce i'au aceasta tinctura imi simt sanii mai grei. Mi'au mai crescut sanii, sunt frumosi nici prea mici nici prea mari am 18 ani si mi doresc f maribig grin va pup mult succeshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinctura aia o gasesti sub forma unui ulei pe care va trebui sa-ti masezi usor sani. e natural si nu are efecte adverse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da auzi cel mai bun medicament pentru cresterea este TINCTURA DE MARAR! si e bun la mai multe :indigestie, boli ale inimii, dureri mendtruale etc.Si nu e scump e 10 lei dar e f bun te asigur ia timp de 3 luni si o sa vezi efecte. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat tinctura si am tot 16 ani...am simtit in cateva zile cateva dureri ca si cum mi-ar creste sanii dar dupa cateva zile nu am mai luat`o deoarece ma facea sa mananc enorm...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc o fata n varsta de 25 de ani care a facut tratament cu tinctura de marar iar acmsa ales cu niste sani mari rotunzi si ridiktzi deci... incerc si euu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana il 1o lei e

| marin123 a răspuns:

De unde as putea sa cumpar tinctura de marar. in Moldova o pot gasi?