| n a întrebat:

Am si eu o curiozitate. Tinctura de marar chiar ajuta pentru cresterea sanilor? Ati incercat si s-au vazut rezultate? Dupa cat timp? Are folosirea ei si efecte adverse?

Răspuns Câştigător
| d(eea)b a răspuns:

Iti dau eu un raspuns concret... da intr-adevar iti maresti sanii cat de cat cu tinctura de marar, abia dupa primele 2-3 saptamana vor incepe sa apara rezultate vizibile.Iti recomand sa-l folosesti cel putin 1 luna daca vrei un rezultat cat de cat multumitor.dezavantaj:dupa ce nu mai folosesti sanii revin la forma initiala. Efecte adverse:sub nici o formahappy sper ca te-am ajutat.

7 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Eu nu o sa comentez nimic despre ce s-a spus mai sus, nu ma complic.

Eu nu am folosit, nu cred ca functioneaza.
Cea mai buna metoda, si cea mai scumpa, silicoane.
Sau, poti incerca diverse exercitii pentru sanii.[varsta ta ne-ar ajuta cred ^^] daca ai pana`n 20 o sa-ti creasca, e timp.

Cum am mai spus, poti incerca exerciti.
A.si niste sfaturi:
-fa dusuri alternative calde/reci.
- maseazati sanii cu un cub de gheata.

le pastreaza feminitatea.

| Vizitiul a răspuns:

Vad ca nu ti-ai permis nici macar un nume intreg, o intrebare inteligenta nu-ti permiti nici atat.
Da, are reactii adverse, s-ar putea sa-ti creasca un c*i in talpa.

| Vizitiul a răspuns:

Ti se pare ca ai adresat o intrebare demna de-un raspuns apreciabil?
Sau, te-ar ajuta cu ceva daca mi-as antrena imaginatia in legatura cu intrebarea pusa de tine. Cine-i frustratul? In situatia de fata tu esti, tu ai dat imediat stupidul, deci? Vorbe-n vant! Uite, prin acesta postare ti-am oferit inca o sansa de a--mi da stupid, o sansa in plus in a-ti arata puerila ratiune.

| Flav a răspuns:

Da, mie mi-a mai crescut un san.

| n explică:

Dragii mei incompetenti, tin sa va anunt ca nu am nevoie de raspunsuri care exprima frustrarile voastre focalizate pe intrebarea mea. Eu am pus o intrebare si imi doresc sa primesc niste raspunsuri de la persoane care au incercat tinctura respectiva.
P. S asta a fost pentru primii 3 care au raspuns
Pentru ceilalti, astept niste raspunsuri care sa ma ajute. Multumesc happy

| n explică:

Nu trebuie sa iti antrenezi imaginatia, ci sa raspunzi daca esti in cunostinta de cauza. Si da, mi se pare ca am adresat o intrebare cat se poate de normala. In primul rand nu vad de ce ar fi stupida si in in afara de acest lucru, tu nu ai argumenete plauzibile in a-mi demonstra ca intrebarea mea nu merita un raspuns coerent. Site-ul acesta este facut pentru a ne ajuta semenii, nu pentru a-i ironiza. Ratiunea ta, oricum, o depaseste cu mult pe a mea din perspectiva puerilitatii. Trebuie sa-ti schimbi unghiul din care privesti lucrurile, pentru ca s-ar putea sa fi total paralel cu situatia. Nu prea te "interesectezi " cu intrebarea.

| danyoooo a răspuns:

Cred ca ai nevoie de o pompa...