| Rienmedire a întrebat:

Buna! Cunoasteti vreo reteta pentru o "crema" naturala pentru varice din plante de prin gradina noastra (din natura)? Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Varicele sunt o boală internă, nu se vindecă cu creme.

| Rienmedire explică (pentru sadrian46):

Am scris ca vreau sa ma vindec? am scris crema naturala pentru varice, adica ceva care sa ajute acele vase de sange cat de putin, in fine

| oglindasultanului a răspuns:

Ai vrea tu sa avem noi vreo minune care sa te salveze pe tine de doctor.

| Sophieka a răspuns:

Eu zic sa scrii pe google si sa cauti una care e potrivita pentru tine sau pe care o poti crea tu. Lasa-te ghidat si vezi ce descoperi.