| georiana a întrebat:

Bunabig grin de curand am auzit de o cura de slabire cu visine..doua zile pe saptamana sa mananc decat visine si sa beau apa, in rest pot manca orice.am inteles ca este eficienta dar vreau sa stiu daca ati incercat si daca exista riscul ca dupa ce renunt la cura sa ma ingras mai mult decat am fost inainte de a incepe cura

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Eficienta dar alea dou zile trebuie sa tai aproape de baie.riscul e daca mananci mai mult ca inainte

| Costin3107 a răspuns:

Nu nu exista riscul sa te ingrasi