| ViseColorate_4467 a întrebat:

Am o nedumerire care ma macina si care ma face sa ma simt tot mai prost.Merg la sala de 5 luni cu speranta ca o sa slabesc cateva kg insa spre suprinderea mea, m-am ingrasat 4 kg desi nu am mancat mai nimic, dulciuri nu prea mananc, mancare mananc putina, la fel si paine.si mai fac si sala de 4 ori pe saptamana.Eu in loc sa slabesc, ma ingras pe zi ce trece. Spuneti-mi va rog ce sa fac si mama este nedumerita de ce tot ma ingras. Vreau sa slabesc dar nu stiu cum.Se pare ca sportul nu ma ajuta.Eu fac fitness[gimnastica-2 zile si la aparate 2 zile]. Mi-ati recomanda sa ma inscriu la altceva? Credeti ca taibo-ul e mai eficient? As incerca o cura de slabire, desi nu prea as vrea, doar una mai usurica, ca am doar 15 ani.Insa am facut saptamana trecuta o cura de 2 saptamana cu cereale, si nu m-a ajutat deloc. Ce sa fac? Help me pls sunt disperata

6 răspunsuri:
| ViseColorate_4467 explică:

La ce doctor sa merg? ce specialitate?

| ViseColorate_4467 explică:

Eu nu vreau sa cresc, ca am 1, 76laughing

| marcelan25 a răspuns:

Eu sunt de acord cu Lora. Poate fi ceva cu hormonii tai, mai bine acum decat mai tarziu. Iar cu curele de slabit, nu are rost, doar iti distrugi stomacul si sistemul imunitar, cunosc mai multe cazuri si acum le pare rau. Sper sa nu ai nimic grav! Sa ma tii la curent! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti'a crescut masa musculara. te poti inscrie la innot e foarte eficient si bea un pahar de ceai de anghinare seaara sau dimineatabig grin

| pikco a răspuns:

Ori ai u ceva vreo problema
ori mai ecista si faza ca se mareshte masa musculara
inainte de antrenamente nu trebuie sa manaci proteine, nici dupa doar ceva usor si nu uita ca ce-i mult dauneaza

| larisag a răspuns:

Buna,
Intra pe link-ul de mai jos si citeste detalii despre un produs 100% natural, pe baza de plante, pentru slabit. Daca il folosesti si mai faci si miscare, atunci rezultatele vor fi cele asteptate.Eu am prietene care l-au folosit, au tinut si o dieta echilibrata din punct de vedere caloric, si au fost foarte multumite.Iti doresc succes si o zi buna sa ai! http://www.tratamentenaturiste.eu/......psule.html