| Eu_8005 a întrebat:

Daca esti racita poate sa intirzie sau sa nu vina menstruatia? sau dimpotriva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu cand sunt racita imi vine mai repede, dar poate depinde de la persoana la persoana.

| foxi a răspuns:

Da! Este posibil!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Daca esti racita intarzie

| justME_5139 a răspuns:

E posibil si asta... sar la mine de exemplu, s-a intamplat sa nu imi vina timp de 4 luni.nu era cazul de o sarcina, pentru ca nu avusesem contact sexual.(sunt virgina). si nu a fost cazul de o raceala. a fost vorba ca nu e regulat. exact dupa un an de cand imi venise pentru prima oara, urmatoarele 4 luni nu mi-a mai venit. deci stai linistita, dar sa fi precauta pentru ca nu sti cand iti poate veni.

| georginika a răspuns:

In cazul meu, cans sunt racita imi intarzie menstruatia. Daca mai iau si pastile numai am deloc. Dar acum depinde de organismul fiecarei fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa intarzie din cauza faptului ca esti racita:* de venit, vine.

| lau1995 a răspuns:

Da. vii la mine si iti dispare automat menstruatialaughing