| Leosaandreeea a întrebat:

Buna,Daca exista persoane care au patit ca mine va rog sa ma ajute, dau funda!
De doua luni mi-au aparut bubite si roseata in zona intima (sunt fata) nu mi-a venit nici macar menstruatia.
Nu am avut acte sexnuale.
Uneori cand urinezi am observat niste particule mici, albe, dar asta poate e de la chestia aia alba ca nu mi-a venit.
Acum nu prea mai am mancarimi, insa inainte sa am bubitele si roseata am purtat niste chiloti murdari si m-am gandit ca din asta dar au trecut doua luni si s-a tras roseata si bubitele putin, ce as putea avea? Candidoza nu cred pentru ca am citit pe net ca trebuia sa am usturimi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Câți ani ai de nu ai mers, măcar la medicul de familie?
De asemenea, poți avea infecție urinară, după ce descrii că ai la urinare.
Medicul de familie și apoi vedeți unde zice că trebuie să mergeți, ce analize medicale trebuie făcute etc.
Oricum, nu neglijați, se poate agrava!

| Darius50boss a răspuns:

Mergi la medic