| brunetteee a întrebat:

De cateva luni a inceput sa imi tremure capul straight face, de exemplu daca sunt cu cineva la masa si mancam, eu nu pot deoarece daca simt ca acea persoana se uita la mine in timp ce mananc incepe sa imi tremure capu. de multe ori nici numai mananc pentru ca imi este rusine straight face.am incercat sa stau concentrata sa-mi controlez muschii dar degeaba. stiti vreun remediu pentru a scapa de aceasta problema? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BrokenInside a răspuns:

Poate esti doar mai paranoica sau ti s-a intamplat ceva in ultima perioada, mai bine mergi la psiholog, nu e nici o rusine sau chestii de genul, nu trateaza nebuni cum cred multi, iti poate da sfaturi foarte importante.

| Angelicas a răspuns:

Fumezi? pentru ca am auzit de chestia asta la fumatori daca nu ar trebui sa incerci sa mergi la un psiholog sau macar la medicul de familiebig grin