| Mariaa121 a întrebat:

De câteva luni, când ies afară, am o senzatie de ameteala, panica. Imi vine sa vomit, sa fug efectiv. Vreau sa îmi rezolv singură problema, dar nu știu cum. aveți sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Par a fii atacuri de panica si pentru asta, ar trebui sa vezi medicul de familie, si un psiholog.
Iti poti rezolva singura problema daca ai vointa si iti impui sa treci peste toate aceste strai care nu sunt reale, sunt doar provocate de teama ta.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da o poti rezolva singura mergand la medicul de familie pentru consultatie.

Răspuns utilizator avertizat