| tomi10 a întrebat:

Buna de cateva zile am o durere in dreapta sus sub coasta. sunt operata de apendicita.si am o stare de rau.ce credeti? si mai madoare si jos, parca ma doare tot in burta dar numai de la stomac in jos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| untu a răspuns:

Mergeti la medicul de familie sava consulte si sa va trimite la policlinica pentru analiza si radiografie cu tomograf, este posibil sa aveti cancer sau tumoare la colon( col uterin)!