| artista96 a întrebat:

de ce tot ametesc? Prima data am ametit acum o saptamana de la ora 3 dupa masa pana cand am dormit tot ametita am fost iar apoi la 2 zile iarasi dar nu asa tare si azi din nou de la aceeasi ora sunt ametita. Am numai 16 ani. Mentionez ca ametelile NU sunt insotite de dureri de cap sau altceva. nu stiu ce sa fac, as vrea raspunsuri cat mai multe. multumesc :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Ar trebui sa consulti un doctor.

| xXdoareuXx a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un doctor...noi nu putem spune cu exactitate ce ai putea avea. el sigur iti va prescrie ceva care te-ar putea ajuta

| Chronicles a răspuns:

Ar trebuie să consulţi un doctor, căci noi nu putem spun exact ce ai putea avea. El iţi va spune motivul care a declanşat această ameţeala, şi iţi va prescrie ceva care să te ajute happy.

| Octavian003 a răspuns:

Mergi la medic.

| AlexRo2022 a răspuns:

Poate ai lipsa de calciu dar mai bine este sa consulti un doctor.