| Tudor_2273 a întrebat:

Buna TPU

De cateva zile ma simt foarte ciudat. Ma simt ametit. Ametelile vin si trec iar noaptea transpir pe cap. In primele zile transpiram tare acuma vad ca ma putin dar sunt transpirat. Mentionez ca nu transpir pe corp parca, doare pe cap, ceafa.

Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Daca nu porti nimic pe cap prin frig, ar putea fi o reactie ciudata a organismului. Daca e asa, te sfatuiesc sa pazesti macar sub o sapca groasa materia cenusie.

| Dolyta a răspuns:

Eu stiam ca atunci cand transpiri pe cap poate fi si din cauza unei probleme la plamani, dar acum nu te gandi la asta, mai bine du-te la medic, el stie mai bine.

| Tudor_2273 explică:

Am uitat sa spun ca nu am insomnii sau lipsa poftei de mancare.