| Jdjrjrjrdndnfn a întrebat:

De ceva timp ma doare pe partea stanga a creierului, uneori am ameteli, vad in ceata, cap greoi si ma doare foarte tare...Inainte ma leganam ( sa nu radeti) Oare are vreo legatura? Sau poate e din cauza ca mereu ma culc tarziu?( pe la vreo 6-7-8 dimineata)P.S Tin sa mentionez ca ma doare mai mult cand ma stresez

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Întocmai. Stresul și privarea de somn distrug celula nervoasa. Lasa navigatul pe internet și când apune Soarele, stinge tot, închide ochii și somnul își va face apariția! Dacă era ceva serios, azi erai deja la medic, dar cum nu este, mai poți aștepta să vezi cum te vei simți când te odihnești corespunzător. Seara ușoară!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cel mai bine e sa vizitezi un medic si sa iti faci analize.

| Bondarel99 a răspuns:

Ești doar stresat și obosit. Dacă o sa continui in ritmul asta, o sa ai probleme serioase. Odihna e cea mai importantă.

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru Bondarel99):

Sunt fata, dar merci oricum pentru ajutor happy