| alexandraheart19 a întrebat:

De ceva vreme ma confrunt cu dermatita seboreica pe fata. Am fost si la dermatolog insa degeaba, va rog mult, imi puteti recomanda ceva, orice care ma poate ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cel mai bun sfat este sa mergi la alt medic...

| StupidOgre a răspuns:

Daca ai acnee verifica cate dulciuri mananci in cazul meu asa a fost imi apareau cosuri pe toata fata cand mancam multe dulciuri deodata asta ar putea fi o cauza

| Roxymanea a răspuns:

Încearcă o detoxifiere cu produse naturale din plante si creme cat mai naturale de asemenea

| Ibrahim84 a răspuns:

Ia o rosie, o tai in doua si te freci cu ea pe fata si lasi sa se usuce si clatesti cu apa calduta, fa asta zilnic