| AndreeaMoniy a întrebat:

Buna!
De curand am aflat ca am noduli pe glanda tiroida. Medicul m-a sfatuit sa ma operez, mai exact sa mi se scoata glanda.
Imi poate raspunde cineva la cateva intrebari.
Cum va simtiti dupa?
In cazul in care te operezi te ingrasi/ slabesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Stropdeploaie a răspuns:

Pai de ce nu l ai intrebat pe el?

| AndreeaMoniy explică (pentru Stropdeploaie):

Voiam sa stiu practic. Nu teoretic cum iti spun ei.