| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-a aparut in zona alba a ochiului(nu stiu cum se numeste) o pata rotunda de culoare rosie...Nu este foarte mare dar oricine poate vedea acea pata... Ce inseamna acea pata, cum s`a format ea, din ce cauza? Va rog sa imi raspunde`ti!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau! Pata aia rosie mai mult se vede ca niste vene mici cateodata. o sa iti dispara in timp. ti sa facut de la prea mult stres, mai date cu apa la ochi din cand in cand si daca peste cateva zile tot ai pata aia du-te la medic.Mult Succeshappy