| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a aparut in jurul penisului o pata de culoare rosie cu niste probonite pe ea ce poate sa fie si cum poate sa fi tratata va rog astept pareri din partea voastra

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nico097 a răspuns:

Probabil ai o infectie incearca neocin spalaturi cu ceai de tei, musetel, sunatoare. Daca nu merge mergi la medic.