| IonelaMaria a întrebat:

De curand mi s-a umflat un ganglion pe maxilar.Nu am facut febra si nici nu am nicio masea infectata sau ceva de genul, doar ca ma doare cand il ating sau cand imi misc gatul brusc.Stiti care ar putea fi cauza? Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Inflamarea ganglionilor limfatici arata ca ai o infectie in organism! Incearca un tratament cu tinctura de propolis!

| Cryshhtian a răspuns:

Buna!@ din astia am avut si eu chiar 3 l numar dar am fost la medic specialist si mi-a dat niste pastile si a trecutwinking

| 7Roby7 a răspuns:

Poate ca ai racit dar fara sa simti asta.Se intampla sa ai microbi in corp dar sa nu simti nimic ceea ce te-ar face sa crezi ca te imbolnvavesti.
Oricum o sa treaca dupa un timp..totusi daca crezi ca poate fi ceva grav consulta un medic.
Sper ca ti-am fost de folos. happy