| anamv10 a întrebat:

De dimineata am o stare rea, imi vine sa vars dar nu pot, nu am pofta de mancare si simt ca un ghem la stomac. Nu stiu ce sa fac am luat o ranitidina dar degeaba, ati patit asa ceva? Ceva sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Porcusorul a răspuns:

Probabil e o toxiinfectie alimentara. Vezi cum evolueaza starea, iar daca nu se imbunatateste, atunci maine du-te la un medic pentru diagnostic corect si tratament.

2 răspunsuri:
| PaulaSPFGHJKL a răspuns:

Consulta un medic mai bine.

| Ale2k1715 a răspuns:

Daca zici ca te doare burta o fi de la foame se mai intampla dar daca durerea e de mai mult timp poate ai viermisori si se treteaza cu clisma cu usturoi direct in *** dar daca nu se remediaza consulta un medic