| anonim_4396 a întrebat:

Buna! De trei saptamani imi apar pete pe picioare, din senin, ca niste vanatai. Dar nu imi aduc aminte sa ma fi lovit. Si ieri au aparut inca doua pete mici, pur si simplu. Sunt mov, foarte inchise la culoare. De la ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Varice

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Am avut și eu recent, mi s-a zis că am lipsă de fier, am luat suplimente și au trecut. Acum, nu pot să te asigur că e vorba de asta, cel mai bine e să mergi la medicul de familie. Dar sigur nu te lovești în somn? Visezi urât?