| anonim_4396 a întrebat:

Buna, de vreo 2 zile ma tot doare sanul drept in partea exterioara (exact sub brat cum s-ar spune).
Este o durere ca aceea premenstruala insa deocamdata sunt abia in faza ovulatiei si nu am mai experimentat durere pana acum.
Nu se simt noduli sau umflaturi cand ating insa doare. Care poate fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine mergi la medicul de familie, aici nu gasesti diagnostic dar la doctor da.

| Alina076 a răspuns:

De obicei nu e nimic grav, mai ales ca nu simti nimic umflat, dar pentru linistea ta poti merge la un ginecolog sa iti fac ecografie mamara.