| Kboom777 a întrebat:

De vreo 2 zile mi s-a inrosit ochiul drept (mai exact venele din coltul ochiului).Nu ma doare si nu am stat mai mult ca de obicei pe telefon, TV, etc. In urmatoarea zi am luat curent la urechea dreapta, dar nu are legatura. Daca are cineva un sfat sau un remediu naturist...va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Visne
si nu vorbesc de fruct, ci de niste picaturi recunoscute INTERNATIONAL pentru ca trateaza foarte bine ochii rosii

| Swae a răspuns:

Stres, conjunctivita, te-ai iritat de la ceva.
Dormi mai mult si ia-ti picaturi hidratante pentru ochi.