| Malinaab a întrebat:

De vreo doua zile ma doare capul, ametesc, nu prea am pofta de mancare si imi este foarte greata.De asemenea ma simt foarte obosita.Am facut niste exercitii sportive, dar m-am albit la fata si a inceput sa ma doara capul.Am senzatia ca imi vine sa vomit, dar nu reusesc.In ciuda faptului ca ma simt foarte obosita, nu reusesc sa adorm.Ce as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Ar fi bine sa mergi la medicul de familie pentru un consult. Simptomele tale pot fi cauzate de multe afectiuni, ca de exemplu, o hepatita. http://www.i-medic.ro/boli/hepatita-virala

| mona a răspuns:

Nu stiu ce poti sa ai dar mai bine du-te la medicul de familie

| Woman2Womanro a răspuns:

Mergi la medic. Cu siguranta te va ajuta.