| neneacs a întrebat:

Buna
deci a inceput sa-mi cada parul la 14 ani...
Parul cade in fata iar in tot capu e cam putin...
am avut parul lung dar de 1 luna am facut cu ceara, fixativ sau spuma... (nu folosesc mult)
daca ati putea sa-mi dati o ideee sa creasca la loc (o crema sau ceva)
https://www.google.ro/......ps?/search cam asa mi-a faceam...
daca nu stiti creme sau ceva ati putea sa-mi spuneti cum sa mi-a fac si sa folosesc cat mai putin? ofer funda la orice care ma ajuta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| oanaro a răspuns:

Buna! Iti recomand cu incredere aceasta crema-tratament din ingrediente naturale:
http://olx.ro/......27NVx.html