| Denisa_Deny_1990 a întrebat:

Deci am fost muscata de o capusa si am scos o acasa după nici 24 de ore si nu a ramas nimic acolo, cel putin nu se vede nimic.Acuma s-a înroșit putin si e ca o muscatura de tantar.E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Buna seara, draga! happy Eu zic sa mergi la medic, caci nu e de joaca. S-ar putea ca acelei capuse sa nu-i fii iesit si capl si de aceea se poate reface. E foarte periculos, trebuie neaparat sa te vada medicul. Multa sanatate iti doresc si ai grija de tine! O seara frumoasa si o noapte linistita sa ai! Te pup cu mult, mult drag! kiss

| MihaiNicu23 a răspuns:

E normal, incearca sa dai cu spirt sau apa oxigenata acolo.