| anonim_4396 a întrebat:

deci am o problema. Am racit putin la ovare, si medicul ginecolog mi-a prescris niste supozitoare. Am incercat dar nu a trecut, nu stiti tratamente naturiste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| airam a răspuns:

Stiu ca sunt foarte bune baile de musetel si de coada soricelului precum si ceaiul de coada soricelului:* sper sa te ajute si insanatosire grabnica

3 răspunsuri:
| Chryssuu a răspuns:

SAlut.happy asa pateam si eu mai demulthappy Si puneam sticla cu Apa fierbinte pe burta(acolo la ovare)si trecea.A doua zi eram FRESHlaughing Sper sa iti treacawinkingSucces:*:*:* Funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa zic dar incearca urmatoarele sfaturi:-evita fustele scurte,evita sa mergi pe gresie sau beton, si du-te din nou la medicul ginecolog el stie cel mai bine ce trebuie sa iei, poti folosi coada soricelului.

| Rady_2922 a răspuns:

Buna. sunt medicamente pentru raceala, totusi indicat e sa mergi la medic, nu la toate persoanele un medicament actioneaza la fel si nici nu da acelasi rezultat incarca alt medic si intreaba-l de tratamente naturiste daca vrei neaparat dar in nici un caz nu cumpara ceva de capul tau fara sfatul unui specialist!