| anonima36 a întrebat:

Bună
Deci am scurgeri albe de ceva vreme și nu mia venit ciclul
Am 13 ani
VĂ ROG SA MĂ AJUTAȚI
Nu știu ce am și nu vrea sa vorbesc cu părinți.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutari!
Acele scurgeri sunt ceva normal. Ceea ce ti se intampla este ca o prevenire a menstruatiei. Trebuie sa vorbesti cu parintii tai, in special cu mama ta pentru ca iti poate explica si te ajuta mai mult decat te-as putea ajuta eu. Nu trebuie sa-ti fie rusine de ea. E persoana in care trebuie sa ai incredere.

1 răspuns:
| irina300 a răspuns:

Heihappy Stai chill, esti pe cale de avea in curand menstruatie draga mea. Te pup, ai grija de tine