| Ruxu a întrebat:

Deci eu vreau sa tin o dieta disociata si am gasit pe net una de 3 zile cu care slabesti 3-4 kg in 3 zile si era asatonguerima zi-legume
A-doua zi-fructe
A-treia zi-orez si eu am decis s ao reiventez si am facut-o asatonguerima zi-carne fiarta de pui
A-doua zi-legume
A treia zi fructe
A-patra zi lactate (iaurturi degresate)Credeti ca este o problema ca nu am pus orezul si am pus carne fiarta si iurturi degresate. O sa mai slabesc? Eu as vrea sa slabesc 3-4 kg. >PS sport 2 ore pe zi.As putea sa slabesc 3-4 kg in 4 zile? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| denisa_6758 a răspuns:

Buna! eu cu aceasta dieta am slabit 5 kg in 3 saptamani dupa nastere secretul e ca dupa regim sa nu incepi sa mananci f mult si tot ce poftesti si nu mai manca dupa 8 seara

4 răspunsuri:
| Babydoll_4700 a răspuns:

Parerile sunt impartite: o colega de-a mea a tinut aceasta dieta si s-au vazut rezultate, pe cand alte fete se plang de ea. Nu este o nenorocire ca ai inlocuit orezul (care este un carbohidrat) cu pui, dar fii atenta sa ii elimini pielea. Si daca iti place pestele, poti inlocui puiul din ziua respectiva cu el. De fapt eu asa stiam aceasta dieta:intr-o zi carne de pui sau peste. Sa nu o tii mai mult de doua saptamani! Succes!

| yonutz_6326 a răspuns:

Ar trebui sa consulti un specialist pentru ca dietele conteaza de la persoana la persoana

| AxyAxyMaxy a răspuns:

Da.deci, nu e prea buna acesta dieta ...am tinut`o si eu tongue crede`ma tongue [dar doar pana la ziua cu legume]~am slabit un kilogram si IMEDIAT l`am pus la loc...cel mai bine ar fi sa discuti cu un nutritionist ca sa iit prescrie o dieta sigura happy[speciala pentru tine`on the phone
:*

| Ruxu explică:

Dar eu vreau sa slabesc 3-4 kg in 4 zilecrying pana la ziua mea