| roxette97 a întrebat:

Deci imi vine sa merg la baie foarte des si fac mult nu un pic. (aici nu ma refer la scaun ci la urina laughing ) deci inseamna ca trebuie sa merg la doctor sau? fundoi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Corina_5887 a răspuns:

Posibil sa fi racit la burtica. Stai cu sosete si nu sta pe jos pentru ca desi e cald afara, totusi te poate lua curentul. Bea ceai cald (este bun si pentru a te racori pe timpul verii sa bei bauturi calde) si protejeaza-ti bazinul. Poti intreba si la farmacie, dar daca te tine mai mult sau apar dureri mergi la medic, te va ajuta cu siguranta. Insanatosire grabnica:*!

1 răspuns:
| Elnnna a răspuns:

Nu este nevoie sa mergi neaparat la doctor. Ceea ce spui tu ca ai mai este numita si "vezica hiperactiva" nu te panica, daca te ajuta cu ceva am si eu acest lucru, nu se face niciun fel de tratament, asa suntem noi. Deci stai lin. Tot ce poti face este sa nu bei cu o ora inainte de a te culca apa sau orice lichid ( eu una nu ma pot abtine:d) Deci, stai lin nu este nimic :**