| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata! Am o problema mare.In Romania am fost informat ca am ruptura minima de tendon supraspinos si ruptura minima de capul lung al bicepsului.Cica initial nu eram de operatie.Am tras asa un 1jumate numai eu stiu cum.Intr-un final m-am operat in Germania.Aici surpriza,medicul mi-a zis ca n-am avut nimic la tendoane si ca defapt mi s-a rupt cartilajul(am avut cea mai grava operatie de tipul asta, tipul 4.Eram sportiv de performanta inainte de acesta accidentare care mi-a schimbat viata.In prezent sunt confuz, am fost operat bine? cum ii posibil ca in Romania sa-mi zica ca mi-am rupt tendoanele fie si minim si ca in Ger nu.Ce parere aveti? Va rog frumos sa va exprimati parere.Doresc si am nevoie sa ma consult cu cat mai multi macar pentru moral.Sanatate tuturol!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| TheQueen1 a răspuns:

Da. exact