| suntmisu a întrebat:

Buna dimineata!
De aseara tot ma doare buricul(nu in zona buricului, in buric) si azi tot ma doare. Ce să fac? Sa mai merg la scoala?(am si prima ora sport si nu prea pot sa alerg sau sa ma joc volei)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mișu mamă, stai acasă dar fă și o vizită la medic. La ăla de familie. Azi. Poate fi ceva grav...

| adorbanii a răspuns:

Nu te mai duce niciodată la școală, școlii îi va fi mai bine decât tine