| haos1234 a întrebat:

Bună dimineața. De la data de 7 septembrie am inceput sa am mici dureri abdominale extinzandu-se uneori fie in dreapta, fie in stanga. Uneori, de atunci, imi amorteste ba piciorul drept, ba stangul. Mi s-a mai spus sa merg la medic urgent dar nu am facut asta. Luni noaptea m-am trezit cu o durere abdominala insuportabila. Asa ca am luat tador si m-a mai lasat. Inainte cand mergeam aveam o mica jena, iar acum am dureri abdominale mari. Simt ca ma arde la cat de intensa e durerea. De cand a inceput saptamana am o senzatie mare de greata si uneori simt frisoane. Spuneti-mi va rog, daca aveti idee ce poate fi aceasta. Ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi urgent la medic! Poate fi ceva care sa duca la complicatii grave. Nu inteleg de ce ai stat pana acum? Mergi la medicul de familie sau direct la urgenta!