| EvaTramell a întrebat:

Buna dimineata,TPU. De ce de fiecare data cand fac dragoste cu prietenul meu il doare rau penisul? Nu inteleg de ce. I-am luat o crema Betadina ca ii era rosu acum nu ii mai rosu, dar il doare. De ce? Ce poate fi? Vreau sa nu il mai doara...a zis ca a inceput sa il doara de cand am inceput prima data sa facem dragoste. La jnceput ma gandeam ca poate il doare din cauza ca nu sunt eu destul de "uda" sau cum se zice. Oricum ajutati-ma. Fara raspunsuri jignitoare si de prost gust. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Sugereaza-i sa mearga la un consult medical (la un medic primar urolog).

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Posibil sa ai o mica infectie ori probleme de alta natura.
Sa nu amane vizita la un medic, in timp poate dauna foarte grav
O zi bunahappy

| SkyPilot a răspuns:

Incercati cu lubrifiant. Poate esti prea stramta pentru el. Ar fi bine sa vada un doctor, nu e normal. De obicei va doare pe voi, nu pe noi.