| ColorfulRainbow a întrebat:

Dupa ce am slabit am cam ramas si fara forme, din pacate.
Marele meu chin de acum sunt sanii mici.
Ce ma fac? Vor mai creste?
Doar daca ma ingras? Sau sa fac cateva exercitii pentru piept?
Ajutati`ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Axz_axn_1978 a răspuns:

Sau daca asa te-a inzestrat natura. poti face doar transplanturi

| pYv a răspuns:

Daca tot ai o, obsesie asa la 18 iti pui silicoane laughing Normal ca iti cresc ca esti inca in "crestere" presupun

| mrman a răspuns:

Nu stiu sigur asa ceva dar te sfatuiesc sa mergi la un specialist nu stiu nutritionist ceva
sper ca te-am ajutat