| anonimus00000 a întrebat:

Dupa un consult ginecologic am fost depistata cu ovare polichistice si candidoza vaginala. Fac tratament cu Normens, acum 3 zile am luat un ovul intravaginal Izaconozol. Ultima menstruatie am avut-o pe 9 aprilie, dar de vreo saptamana am niste scurgeri vaginale de culoare roz-rosiatic, extrem de putin si nu am avut in fiecare zi. Inainte scurgerile erau albe. Sunt putin speriata, nu am patit niciodata asa ceva. Ce ar putea fi? Sa ma linistesc putin pana ajung pe la doctor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ben9p a răspuns:

Iei si anticoncepționale? Dacă da, asta ar putea fi problema. Dar nu e nimic grav.

| Ben9p a răspuns:

Atunci ar trebui sa consulti un medic...