| stely9523 a întrebat:

este cineva pacient la Dr Claudia Teodorescu, din Bucresti, spitalul Coletina? daca da, spuneti'mi va rogg sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bulin a răspuns:

Din ce am auzit despre ea este o doctorita buna in specialitatea ei(dermatologie) numai ca lasa de dorit comportamentul si atitudinea fata de pacient.