| justanotherprettyface a întrebat:

eu am ten mixt gras in zona T, cu multe puncte negrecrying. iar pe langa nari am pielea mai rosiatica si nu stiu de ce. stiti vreo masca sau ceva tratament sa scap de aceste zone rosii de pe fata si eventual si d epunctele negre.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Eclipse_8761 a răspuns:

Gelul Garnier Pure Active pentru punctele negre sau Clear tot pentru punctele negre...

| idk a răspuns:

Pentru punctele negru.este ft bun pilingul.iti poti cumpara de la nivea.thinking nu e asa scump si merita, zic eu. sau daca nu, iti fac acasa din mieru cu malai.