| iloveunicorns a întrebat:

eu ma simt mai bine cu sutien pe mine, il port mereu, am inceput sa nu mai port noaptea dar vad ca toate femeile poarta sutien dar totusi nu se simt bine cu el, eu ma simt bine cu el. e normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite,
http://christianferoviarul.blogspot.ro/......teaza.html
Te pup!

| Anonim0100 a răspuns:

Buna.
Pai ce ma fi sa fim toti la fel?
E normal altele pot altele nu, difera de la sani la sani. De probleme sau nu.
Pe unele femei le incomodeaza pe altele nu. Depinde de femeie.
Pa, pa!

| Alexia26 a răspuns:

Citeste aici http://unbutic.ro/cum-sa-alegem-sutienul-potrivit si vei afla toate raspunsurile.

| DavidOsam a răspuns:

Posteaza o poza cu sutien si una fara ca sa pot sa-ti dau un raspuns.

| KiduuxD a răspuns:

Da cum să nu fie normal? laughing, dacă tu te simți bine în cu el, înseamnă că asta îți place ție. Unele poartă pentru că le place, se simt bine în el ca tine, altora nu le place pentru că le incomodează. Fiecare are plăcerea lui. Sper că te-am ajutat, și să nu îți faci probleme pentru că E NORMAL big grinbig grin:*.