| LiaYapp a întrebat:

Exista vreun remediu pentru a stimulta sanii sa creasca mai mari si mai repede? Care este acela, daca da. Funditzzza!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BGDs a răspuns:

Exista un tratament hormonal, dar nu te sfatuiesc sa il iei doar pentru asta

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Nună.
În afară de Mama Natură și implanturi, nimic!
Pa, pa.

| PetreConstanta a răspuns:

Nu exista

| Lacoste a răspuns:

Eu am auzit de tinctura de marar, se gaseste la plafar.

| Annie a răspuns:

Mananca marar( fara nici o gluma este un remediu natural...)

| mihaitudor973 a răspuns:

Nu exista un asemenea tratament. Singura cale este o interventie chirurgicala. Asta insa costa destul de mult... Nu trebuie insa sa iti faci probleme daca ai tai sunt prea mici. Cine te place, te place oricum...
PS. Sunt chiar asa mici ori asta crezi tu?

| Vooortex a răspuns:

Buna. Citeste aici, doar citeste: http://www.google.ro/......http?/url

| sensa a răspuns:

"mujdei pentru sanii mei"

| Nicusor_2168 a răspuns:

big grin iti dau eu solutie si gratis se spune din batrani, ca sa iti cresca sani trebuie sa mananci multa ceapa laughing) sau mai este o solutia 100% garantez pe asta, SA RAMAI GRAVIDA intentionat. sper ca ti-am fost de ajutor

aaa... era sa uit exista si silicoane dar cred ca nu-ti place vrei ceva natural laughing)