| SeCReEeeT a întrebat:

Cum pot sa im fac sanii sa creasca mai repede si mai mari?sadcrying

7 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Stiu ca esti suparata in privinta sanilor mici da ai rabdare o sa creasca o sa vezibatting eyelashes. Ai incredere!

| anca174 a răspuns:

Cresterea saniilor prin hipnoza nu costa bani si cresc naturli fara silicoane;))
http://crestereasanilor.com/

| anca174 a răspuns:

@Tigrila sunt phihoterapeuti care fac asa ceva, informeaza-te ca sa vezi ca nu e o tampenie http://sibianul.gandul.info/saptamanal/sani-mari-prin-hipnoza-2460777

| Tigrilă a răspuns:

Deci chestia cu marirea sanilor prin hipnoza e cea mai mare tampenie pe care am auzit-o =]]]]auzi daca ma las hipnotizat imi creste juniorul?

| danypoli95 a răspuns:

Iti pui silicoane sau iti iei sutien cu 2, 3 numere mai mare ca sa para ca ai si sanii mai mariwinking

| adinaidk13 a răspuns:

Sa stii ca daca iti raspundem noi la intrebare iti cresc imediat sanii, in 2 secunde ii ai gata siliconati.Asteapta ca o sa creasca ei!

| Anonym_9892 a răspuns:

Esti ceva gen ai "sanii mici cat 2 aspirine" laughing asteapta o sa creasca ei