| dulcica1 a întrebat:

Buna fetelor. deci am o mica problema!
Faza e ca am niste picioare slabe si practic as vrea sa mi le ingras cumva?
Stie cineva ceva in leg? (propria experienta). ar fi de >>>dorit~

Thx aLLL

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| nobody_7406 a răspuns:

Si eu am avut problema asta.mai intai as vrea sa te intreb cati ani ai? conteaza ff mult. cauta exercitii pentru picioare pe net. gasesti o gramada. si chiar ajuta daca te tii de ele. dar daca esti micuta, asteapta sa mai cresti si se dezvolta ele singure.[eu credeam ca le voi avea mereu subtiri, dar nu a fost asaon the phone