| EuDeeaEu a întrebat:

Funda.
Ieri am fost sa imi fac radiologie la spate, se pare ca am scolioza. Azi am observat ca ma doare spatele, undeva intre umeri, sub gat. Ce este oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ema_2625 a răspuns:

Din moment ce ti-a spus medicul ca ai scolioza la spate, inseamna ca te doare ca astea sunt semnele bolii, cel mai bine urmeaza indicatiile medicului pentru a te vindeca!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spondiloza.

| mona a răspuns:

De la scolioza ai durerile astea

| Azµre a răspuns:

Datorită scoliozie, recomand să te duci la spitalul bagdasar arseni din capitală la doctor Bica Florin, multă sănătate.

| diditza23 a răspuns:

Sigur de la scolioza te doare.vezi ca unoeri e bine sa porti corset la scolioza mai ales daca esti in perioada cresterii... fugi la doctorhappy