| Denii1234 a întrebat:

happy
Heii, dupa cat timp se vede ca ai fumat adica na daca te duci la doctor si iti face analize o sa apara acolo ca am fumat? sad tin sa va zic ca eu nu fumez de mult de vreo 3 luni... si nu fumez asa cu pachetele pe zi, mai mult asa de plictiseala ca sa spun asa... si as vrea sa stiu ca daca o sa ma duc sa mi se faca analizele o sa se observe asta? straight face
Va rog frumos fara mistouri si glume vreau un raspuns sincer!
Multumesc pentru cele 5 minute acordate o zii frumoasa va doresc! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| marinaa9 a răspuns:

Nu se vede daca iti face analizele de rutina, insa daca parintii hotarasc sa-ti faca analiza aceea care depisteaza daca ai nicotina in sange, se vede ca ai fumat, am un lapsus in legatura cu numele analizei.o zi buna big grin