| idonttgiveafuck a întrebat:

Ieri am avut primul meu contact sexual, a fost protejat. Am sangerat atunci iar azi am gasit pe chilot niste scurgeri maronii rosiatice. E normal sa se intample asta dupa primul act sexual? Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca scurgerile maronii rosiatice produse sau de fapt mai bine zis aparute la cateva zile dupa actul de dezvirginare, sa reprezinte solii/emisarii unei posibile/probabile sangerari de menstruatie. Multa sanatate!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Bafta deasa si mult succes! Ai grija de tine!

| Lostlyric a răspuns:

Ai intrat in randul dezvirginatelor. Bine ai venit!

| Anon31241212 a răspuns:

E absolut normal! Sangerarea confirma ruperea himenului si dezvirginarea! Sanatate multa!