| florentina1231 a întrebat:

Imi da si mie cineva dieta lui Dukan?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BeHappyAndSmile a răspuns:

Http://dietadukan.ro/regimul/etapa-1-atac Sunt 4 etape. Vezi tot ce ai nevoie in link :* si chiar da rezultate. Bafta

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi TOATE informaţiile necesare ( inclusiv reţete ) la linkul :
http://dietadukan.ro/

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Http://dietadukan.ro/regimul/etapa-1-atac
Iti recomand totusi sa Lasi dietele!
Daca vrei sa scapi de kilograme, tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Te pup!

| LivingLouder a răspuns:

Http://dietadukan.ro/regimul/etapa-1-atac Succes si nu uita de sport!