| ananstasiaa43 a întrebat:

Bună,imi intarzie deja o saptamana ciclul menstrual, mentionez ca de la ultima menstruatie nu am avut un act sexual decât o singură penetrare in afara perioadei fertile, totusi am de 2 saptamani o alergie grava pe corp cauzata de o problema a sangelui... poate fi asta cauza intarzierii ciclului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Consulta un medic ginecolog si spune-i problema, este mai usor sa mergi la medic decat sa astepti raspunsuri de pe TPU, este pentru linistea ta sufleteasca.