| laura23 a întrebat:

Buna :* imi puteti recomanda o crema hidratanta pentru tenul acneeic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Laura.Alex ma numesc.parerea mea este sa te duci la un salon daca iti permite bugetul si sa iti faci sedinte.pentru curatare.sau foloseste clearasil ultra 4 ore.reduce cosurile etc in 4 ore. le face mai mici si mai putin vizibile. e chiar buna.costa in jur de 25-30lei.alexandrw_09 este idul meu in caz ca are cineva intrebari etc.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Iti recomand cremele de la Avene. Sunt pe baza de apa termala si sunt foarte bune pentru un ten sensibil si/sau acneic. Le gasesti la orice farmacie. Succes!

| adriangabor92 a răspuns:

Aknesol

| cosmina05 a răspuns:

Din farmacie cumperi crema preparata pentru curatarea fetei si nu dau decat intre 5 si 12 lei.

| andreig a răspuns:

Du-te in policlinica la dermatologie si o sa-ti dea un tratament adecvat pentru tenul tau acneic, nu mai astepta!

| Lorenna a răspuns:

Pai... eu ti-as recomanda crema Pure skin eu o folosesc de o saptamana si am pielea ca de bebe:-x
aceasta indeparteaza punctele negre si cosurile

Baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Garnier pentru acnee.

| Oana2098 a răspuns:

Clean&clear folosesc eu si este super, daca nu ia-ti de la oriflame "tea tree" (un baton corector cu bambus si un fel de apa aflata intr-un tub, amandoua de culoare verde)care se pot folosi impreuna cu o crema "pure skin". Intai iti dai cu "apa", apoi cu crema si la sfarsit cu batonul corector.sunt super.

Sa stii ca am folosit si eu tot ce ti-am scris si sunt foarte eficiente.

Ah, si, am uitat sa iti spun ca daca toata lumea da "copy si paste" eu am scris cuvant cu cuvant.
Au, ma doare manutahappy