| Andreea111223344 a întrebat:

Buna, îmi puteți spune niște băuturi,, magice,, care te ajuta sa arzi grăsimea? Nu vreau dieta ceva, vreau doar o băutură pe care sa o consum și să slăbesc. As putea face și sport, dar nu știu niște exerciții care sa ma ajute sa slăbesc și să fiu în forma. Dacă mă puteți ajuta as fi fooarte recunoscătoare și m-aș bucura enorm ❤❤

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alexandruuu88 a răspuns:

Apa calda cu lămâie, apa cu ghimbir

Răspuns utilizator avertizat